Realistický 3D Masturbátor Ženská Prdel Vagína Anál Sexuální Pomůcka + Doprava zdarma do celého světa

Realistická masturbační pomůcka v životní velikosti (viz. fotografie Life size realistic pussy ass) s 3D strukturou, pevná a bezpečná.

Skladem
Kód: 55
2 400 Kč
Kategorie: Pro muže
Materiál:: měkký silikon
Vodotěsnost:: zcela vodotěsný
Velikost:: 1:1
Hmotnost balení:: 2,1 kg
Součást balení: 1 x ženský zadek (vagína, anal)
Image 00199
Tip
ZDARMAZDARMA

Vlastnosti produktu:

 

Realistická masturbační pomůcka v životní velikosti (viz. fotografie Life size realistic pussy ass) s 3D strukturou, pevná a bezpečná. Napodobujte skutečnou ženskou vagínu a analní otvor. 3D realistický měkký dotek, realistické stydké pysky a realistický analní otvor. Multifunkčních silikonový mastubátor na sexuální hry vám pomůže objevit vaši sexuální fantazii.

Design 2 v 1, vaginální a anální otvor. Relistické zvětšení stydkých pysků a těsná vagina vám poskytnou dvojitou stimulaci a oddělené kanály poskytují různé úhly zasunutí, tak jako u reláné ženy.

Vysoce kvalitní materiál z měkkého silikonu je jemný a měkký jako skutečná kůže, kterou chcete. Dotkněte se ho a nebudete jej chtít pustit z ruky.

Kulaté a sexy křivky, které velmi napodobují skutečnou ženu. Mohutný zadek se tře o váš penis a varlata, takže vás stimuluje k maximální erekci a vzrušení. Zadek byl udělaný podle předlohy roztomilé a sexy dívky. Zkuste se ji dotknout a zamilujete se do ní.

 

★ Specifikace:

Materiál: měkký silikon

Vodotěsnost: zcela vodotěsný

Velikost: 1:1 (životní velikost podle předlohy skutečné dívky)

Hmotnost balení: 2,1 kg, 1 x ženský zadek (vagína, anal)

Stav produktu: nový, v originálním balení

 

 

Pro soukromou a pečlivou přepravu budeme mít vyhrazenou zapečetěnou krabici a neoznačené balení, které absolutně chrání vaše soukromí.

 

Na závěr bychom chtěli sdílet komentář našeho zákazníka, který popsal užívání tohoto ženského zadku vlastními slovy:

"Je to skvělá masturbační pomůcka v reálné velikosti. Na dotek je produkt jako reálná kůže. Vagína a anální otvor jsou naprosto reálné. Vagína je dostatečně prostorná a skvělá. Při vyvrcholení mám skvělý pocit a necítím žádné omezení, protože je zajištěn dostatečný průchod ejakulátu. Díky tomu mám božský zážitek jako při sexu s reálnou ženskou."  

 

Součást balení:

1 x Realistický 3D Masturbátor

 

 

U této položky je doprava zdarma do celého světa.

Zpět do obchodu