Realistická sexuální panenka velký zadek mužský masturbátor 3 v 1 + Zákazníci, kteří si tuto panenku zakoupí, dostanou malý dárek

Realistická sexuální panenka vytvořená podle vzoru Moniky, reálné půvabné slečny, která všechny pány v přítomnosti dělá nadržené.

Skladem
Kód: 43
6 990 Kč
Kategorie: Pro muže
? Realistická velikost: 1:1
Délka:: 56 cm
Prsa:: 67 cm
Pas:: 43 cm
Boky:: 65 cm
Hmotnost:: 9 kg
Materiál: TPE

Realistická sexuální panenka vytvořená podle vzoru Moniky, reálné půvabné slečny, která všechny pány v přítomnosti dělá nadržené.

Nyní je vám plně k dispozici napořád, kdykoliv a kdekoliv.

Vyzkoušejte všechny možné polohy, které jste se s reálnou ženou báli vyzkoušet. 

3 v 1: K dispozici máte reálnou vagínu, anál a prsa o které se můžete uspokojit. 

Představivosti se meze nekladou.

 

Velikost:

Realistická velikost 1:1
Délka: 56 cm
Prsa: 67 cm
Pas: 43 cm
Boky: 65 cm
Přibližná hmotnost: 9 kg

 

Materiál: Používáme speciální technologii s vlastním TPE materiálem, který velmi autenticky napodobuje skutečnou lidskou kůži.

Volně se pohybující lidská kostra: Ke stavbě Moniky jsme použili inovativní technologii kulových kloubů. V těle má zabudovanou kvalitní 360 stupňovou kostru, kterou můžete ohýbat. Můžete si s ní vyzkoušet sex v různých  polohách, jako například sex ze zadu na pohovce v obývacím pokoji, nebo na koníčka, misionář, z boku a spoustu dalších poloh pro vaše nejlepší uspokojení.

Realistický tunel: Ke zpracování každého detailu vzhledu Moniky jsem použili ruční technologii. Vnější stydké pysky mají měkčí strukturu vrásek, díky čemuž vypadají velmi realisticky. Vnitřní stěna jejího tunelu napodobuje strukturu lidské pochvy podle skutečné předlohy. Má reálné části a texturu dvojité spirály. Takže když jej chlap zasune dovnitř, nebudete cítit žádný rozdíl mezi sexem se skutečnou ženou a sexuální panenkou Monikou.


 

Součást balení:

 


1 x Realistická sexuální panenka (podle obrázků, nový výrobek v originálním balení)

 

Zákazníci, kteří si tuto panenku zakoupí, dostanou malý dárek

Výrobek odešleme diskrétně, abychom chránili vaše soukromí. Nemusíte se proto bát, že by ostatní věděli, že si kupujete sexuální panenku. 

Zpět do obchodu